A1960 NEW OPAL WHITE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A1960 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 1 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 3 |
| Length | 300cm / 118inch |
| Height | 170cm / 67inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 856kg |